18 sierpnia 2013

Rozdawajkowe zmagania

 Hej :)

Jesteście minimalistkami, czy raczej posiadacie ogromne zbiory kosmetyczne? Bez względu na odpowiedź chyba dla każdej kobiety ograniczenie się tylko do jednego kosmetyku sprawiłoby trudność. Do kosmetycznych refleksji i zastanowienia się nad tym jednym niezbędnikiem zachęca konkurs zorganizowany przez Panią Ulę , właścicielkę sklepu Naturica.pl  na  blogu rozdawajka  .Zadaniem konkursu jest odpowiedzenie na pytanie: 

Jaki 1 produkt z oferty Naturica zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego?


Ja nie tylko na bezludna wyspę, ale na każdą inną sytuację, w której byłabym zmuszona zadowolić się tylko jednym, jedynym kosmetykiem, wybrałbym szampon do włosów. Idealnie sprawdziłby się Wzmacniający Szampon do pielęgnacji włosów i skóry głowy Czekolada z Pomarańczą BingoSpa. 


Ma bardzo bogaty skład, a więc przy zdrowej diecie, a o taką nietrudno byłoby na bezludnej wyspie, wystarczyłby do pielęgnacji moich włosów. Jako, że to jedyny kosmetyk, który byłby w moim posiadaniu, używałabym go też do mycia ciała. Zawiera ziarno kakaowca, więc skóra również powinna być zadowolona.

Piękny, ciepły zapach pozwoliłby mi się zrelaksować i otulał moją skórę i włosy zmysłową mgiełką jak luksusowe perfumy.

Byłabym czysta, pachnąca i zadbana. Jak wiemy przecież z filmów bezludne wyspy zazwyczaj okazują się całkiem zaludnione ;).

A jaki kosmetyk wybrałybyście Wy?
W konkursie można wziąć udział do dzisiaj zapraszam na bloga rozdawajka.blogspot.com


Wyrażam zgodę na możliwość umieszczenia części opinii o opisywanym produkcie w konkursie na stronie produktu w sklepie naturica.pl oraz akceptuję regulamin.

Pozdrawiam N.11 komentarzy:

link

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin