21 września 2016

Veera- sposób na zdrowe i piękne nogi

Hej Kochane :)

Wielokrotnie pisałam o różnych mazidłach mających dbać o stan nóg. Jedne sprawdzały się lepiej, a inne gorzej, jednak o ile takie smarowidła są oczywiście ważne, to jednym z najlepszych sposobów dbania o nogi są specjalne lecznicze rajstopy, pończochy, oraz podkolanówki, które dzięki stopniowanemu uciskowi wspomagają krążenie. W przeciwieństwie do produktów kosmetycznych efekty nie następują dopiero po jakimś czasie, ale są odczuwalne już pierwszego dnia.Rajstopy są bardzo ładne, nie różnią się wyglądem od tradycyjnych rajstop, jedyne co je odróżnia, to specjalny splot w kształcie plastra miodu, który jednak bardzo ładnie wygląda.


Wśród produktów Veera mamy do wyboru rajstopy, podkolanówki, oraz pończochy.

Produkty mają mają zaznaczone palce i piętę, są anatomicznie dziane, co jest istotne, dzięki temu ucisk znajduje się we właściwym miejscu. Przy zakładaniu wydają się mniejsze niż tradycyjne rajstopy, ale zakładanie i zdejmowanie ich nie jest kłopotliwe i trwa krótko, należy jednak poświecić mu trochę więcej uwagi niż zazwyczaj.


Produkty są trochę droższe od tradycyjnych, ale co ważne nie tylko dobrze wyglądają, ale i dbają o zdrowie nóg. Są również bardziej trwałe i odporniejsze na puszczanie oczek.

Produkty mają różny stopień ucisku, więc można wybrać odpowiedni zarówno żeby działać zapobiegawczo przy zmęczonych nogach pod koniec dnia, jak i wspomagać, gdy już występuje jakiś problem w postaci pajączków, czy żylaków.


Ja wybrałam rajstopy i pończochy. Bardzo lubię pończochy, czuję się w nich kobieco i elegancko. Jednak kiedyś przeczytałam, że zwykłe samonośne pończochy niekoniecznie są zalecane przy skłonnościach do pajączków, dlatego cieszy mnie, że takie bardzo kobiece i po prostu ładne, nie wyglądające na lecznicze pończochy, które nie tylko mogę nosić bezpiecznie, ale i dbają o zdrowie moich nóg, również pojawiły się w ofercie marki.


Produkty Veera dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach, stopniach ucisku oraz z otwartymi lub zamkniętymi palcami. Należy pamiętać, że pomimo oznaczenia M70 DEN, wcale nie są tak grube i kryjące jak tradycyjne rajstopy. Są przewiewne i można je nosić również latem.
Zawierają antybakteryjne cząsteczki z jonami srebra, dzięki temu zapewniają świeżość i higienę. Zachowują swoje właściwości przez co najmniej 6 miesięcy. 

Moim zdaniem produkty są zdecydowanie warte swojej ceny. :)

5 komentarzy:

 1. Niestety mam genetyczną skłonność do żylaków, więc wszelkie takie produkty są mile widziane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam pojęcia, że nosi się je również zapobiegawczo. Ciekawi mnie jednak czy rzeczywiście są bardziej trwałe, bo ja drę rajstopy jak szalona, a jak mam zapłacić więcej to chociaż 2 razy chciałabym je ubrać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś takiego chętnie bym wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałyśmy tylko o takich uciskowych legginsach ale dobrze wiedzieć, że rajstopy też można kupić :)

  OdpowiedzUsuń

link

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Follow this blog with bloglovin

Follow on Bloglovin